Jak to funguje

Montáž našich bezpečnostních krytů je rychlá a jednoduchá, nevyžaduje žádné nástroje. Nabízíme dva základní druhy – jeden z technické tkaniny a druhý z nerezové oceli. Oba druhy jsou určené pro specifické typy spojů a jejich velikostí.

Tkané kryty

Podél krytu jsou dvě stahovací šňůry. Na konci krytu je suchý zip, který slouží pouze k dočasnému zajištění krytu, než budou šňůry utaženy.

Krytem těsně obalte přírubu. Konce krytu spojte pomocí suchého zipu – tím zajistíte, že zůstane na místě. Na jedné straně kryt pevně stáhněte šňůrou, kterou jednou či dvakrát omotejte kolem trubky a zavažte ji uzlem. Postup opakujte na druhé straně krytu. Přebytečné konce šňůr neodřezávejte, ale schovejte je mezi kryt a přírubu.

Nerezové kryty

Konce krytu drží pohromadě rychlospojkou.

Krytem obepněnte přírubu, nastavte ho tak, aby byl uprostřed přírubového spoje a konec se čtyřmi drážkami zasuňte mezi drátěnku a plech druhého konce. Háček zasuňte do té drážky, kde bude kryt přiměřeně napnut tak, aby držel na místě (ale ne tak, aby byl co nejvíce napnut).

Lze vyrobit kryty pro širokou škálu armatur, spojů, pump a dalších nestandardních prvků. Pokud máte podobné zvláštní požadavky, prosím použijte některý z těchto kontaktů.